0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Џулам За Спиење Преклопна Подлога Пена Подлога За Кампување Ултралесна Подлога За Дремка Детска Перница За Ползење Згуснете Ја Подлогата За Спиење За Ранци Пикник

Џулам За Спиење Преклопна Подлога Пена Подлога За Кампување Ултралесна Подлога За Дремка Детска Перница За Ползење Згуснете

DEN 2.67
Достапно.

Од стока

Опис : Подлогата за Преклопување за Спиење е ултра лесна и има добра флексибилност и кинење . Лесен за преклопување и носење. Кога одите на кампување на отворено, јога, пешачење, пикник, плажа, тоа е добра подлога за многу спортови на отворено. Дебелината е до 1,8 см, и удобно е да легнете, што ќе ве направи удобно како да лежите на софата дома во дивината.Спецификација : Име : Преклопен Подлога За Кампување : XPEWeight : околу 399gexded големина : 180*60*1.8 (0,9)см 1,8 е дебелината преклопена големина : 60*13*15кмпакување Листа : Подлога За Кампување*1 Повеќекратна Употреба : Подлогата за Преклопување за Спиење има повеќекратна употреба, кои се погодни за многу спортови на отворено. Идеален е за употреба кога одите на кампување на отворено, јога, пешачење, пикник, плажа итн. Практично За Употреба : Подлогата За Кампување Со Пена е погодна за употреба со дизајн што може да се преклопи и е лесна за носење за да бидете надвор. Идеален е за активности на отворено. Сигурен Материјал : Изработен од исклучителен XPE материјал, Подлогата За Кампување со Пена е лесна, флексибилна и силна. Неговата фина структура на меурчиња може да обезбеди подобра топлинска изолација и зачувување на топлина. Лесен и Компактен : Подлогата За Пена за Спиење За Кампување е лесна и компактна и има уникатен тродимензионален дизајн на процесот на гнездо на јајца. Неверојатен Подарок : Подлогата за Спиење Со Пена што се Преклопува е многу практична и е идеална за активности на отворено. Исто така, тоа е неверојатен подарок за празници, Нова година, забави, родендени итн.

За производот

Купувачите избираат и