0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Подобри Трендови Грифи Полиестер Сет Бања Мат Килим Сет-Модар Патлиџан

Подобри Трендови Грифи Полиестер Сет Бања Мат Килим Сет-Модар Патлиџан

DEN 143.84
Достапно.

Од стока

Оваа е совршена опција ако барате високо издржлив и одржлив килим за бања. Оваа колекција на душеци за бања и комплети за килими вреди да се инвестира понуда од Подобри Трендови. Овие килими ви ја нудат потребната удобност и удобност додека излегувате од кадата. Тие дејствуваат како штит за заштита на нозете од влажни и тврди подови. Функцијата против лизгање ви овозможува безбедно време за капење и бања со автоматско елиминирање на ризикот од падови или лизгање. Исто така, достапноста на неколку дизајни во понудените три кралски бои на сина, мудрец, сива, песок и бела боја. Ние исто така нудиме голема вредност пакети од 2, 3, 4 И 5 Парчиња сетови продадени одделно. 100% полиестерски тафтуван реверзибилен килим за капење. Квалитет на наследство во шарени шема. Килимите за капење се исклучително пријатни и меки обезбедувајќи луксузен допир на нозете со нивното тафтувано ткаење. Кажете збогум на мирисот поради влага бидејќи килимот апсорбира максимална влага околу нив. Повеќебоен дизајн го подобрува целокупниот изглед на бањата. Технологијата против лизгање со слојот ТПР спречува лизгање поради влага. Измијте ја машината и исплакнете одделно во ладна вода користејќи благ детергент, не избелувајте или суво чистете. Големина : 3 Парче Сет (17 "х 24" 20" х 32" 24"х 36"). Боја : Модар Патлиџан.

За производот

Купувачите избираат и