0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Мали Девојчиња Со Кратки Ракави Цветни Печатени Машнички Ромпер Боди Со Ленти За Глава Облека За Деца Улична Облека Детска Дневна Облека Облека

Мали Девојчиња Со Кратки Ракави Цветни Печатени Машнички Ромпер Боди Со Ленти За Глава Облека За Деца Улична Облека Детска Дневна

DEN 3.33
Достапно.

Од стока

Големина : 62 Препорачана возраст : 0-3 Месеци Биста : 42см/16,54" Должина : 34см/13,39" Големина : 68 Препорачана возраст : 3-6 Месеци Биста : 44см/17,32" Должина : 36см/14,17" Големина : 74 Препорачана возраст : 6-12 Месеци Биста : 46см/18,11" Должина : 38см/14,96" Големина : 80 Препорачана возраст : 12-18 месеци биста : 48см/18.90" должина : 40см/15.75" големина : 86 препорачана Возраст : 18-24 месеци биста : 50см/19.69" должина : 42см/16.54" бебешки Девојки Цветни Костими за Боди ромпер комбинезон за доенчиња летна облека-погоден за секојдневно слободно време, домашна облека, Облека За Игри, одмор, улично снимање, роденден, или како подарок за туширање или подарок За Роденден.Пол : Девојки Повод : Дневен Идеален подарок, погоден за Туширање, Роденден, Фотосесија, играње, семеен одмор, комплет за појавување браќа близнаци, сетови за мали деца и бебиња. Омилен Подарок и Секојдневно Носење : Симпатична облека за новороденчиња е погодна за секојдневно носење, туш за бебиња, пикник на отворено. Идеални подароци за роденден, Божиќ, Ноќта на Вештерките и други специјални фестивали. Вашето Мало Девојче ќе сака да го носи. Ќе изгледа преслатко, модерно. Дише, растегливо, меко и удобно. Дете Бебе Девојка Fall Зимски Тимови.

За производот

Купувачите избираат и