0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
- ПРО Поправка Ракав Одговара изберете: ШЕВРОЛЕТ Д30, 1982-ШЕВРОЛЕТ К30

- ПРО Поправка Ракав Одговара изберете: ШЕВРОЛЕТ Д30, 1982-ШЕВРОЛЕТ К30

DEN 3.33
Достапно.

Од стока

Фел-Про дихтунзите нудат 100% запечатување на возилото со материјали специфични за апликацијата за да ви дадат решенија за запечатување со перформанси и издржливост професионалци Доверба Мотор$авер хардвер за заштеда на трошоци апликација. Поправки истрошени површини за запечатување за да се обезбеди поправка без истекување. Ги исполнува или надминува сите оригинални спецификации на опремата. Дизајниран и произведен специјално за апликации за поправка. Ненадминат квалитет на кој може да му верувате. Потврдено за вклопување, форма и функција. Одговара Изберете : 1986 ШЕВРОЛЕТ Д30 8 Цил 6.2 Л 1982-1985 ШЕВРОЛЕТ К30 8 Цил 6.2 Л 1992-2000 ШЕВРОЛЕТ ГМТ-400 8 Цил 6.5 Л 1982-1986 ШЕВРОЛЕТ Ц10 8 Цил 6.2 Л 2001 ШЕВРОЛЕТ ЕКСПРЕС СЕЧЕЊЕ 8 Цил 6.5 Л 1997-2000 ШЕВРОЛЕТ Експрес Г3500 8 ЦИЛ 6,5 Л 1982-1986 Шевролет К10 8 ЦИЛ 6,2 Л 1982-1986 ШЕВРОЛЕТ к20 8 Цил 6,2 Л 1996-2001 ГМЦ САВАНА 8 Цил 6,5 Л 1994-1996 ШЕВРОЛЕТ Г30 8 цил 6,5 Л 1982-1986 ШЕВРОЛЕТ Ц30 8 Цил 6,2 Л 1992-2000 ГМЦ СИЕРА 8 Цил 6,5 Л 1982-1993 ШЕВРОЛЕТ П30 8 цил 6,2 Л 1982-1986 ШЕВРОЛЕТ Ц20 8 Цил 6,2 Л 1994-2001 АМЕРИКАНСКИ ГЕНЕРАЛ Н1 8 ЦИЛ 6,5 л 1983-1993 ШЕВРОЛЕТ Г30 8 Цил 6,2 Л 1995 ГМЦ ВАНДУРА 8 ЦИЛ 6,5 Л 1994-1999 ШЕВРОЛЕТ ПРИГРАДСКИ 8 ЦИЛ 6,5 л 1982-1986 ГМЦ Ц1500 8 ЦИЛ 6,2 Л 1982-1991 ШЕВРОЛЕТ БЛЕЈЗЕР 8 ЦИЛ 6,2 Л 1983,1985,1988-1990,1992-1993 ГМЦ РЕЛИ ВАГОН 8 Цил 6.2 Л 1982-1986 ГМЦ К2500 8 Цил 6.2 Л 1982-1986 ГМЦ К1500 8 Цил 6.2 Л 1996 ГМЦ РЕЛИ ВАГОН 8 Цил 6.5 Л 1994-1999 ШЕВРОЛЕТ П30 8 Цил 6.5 Л и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите .

За производот

Купувачите избираат и