0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Њујорк Гиганти Овални Плочи, Грофот

Њујорк Гиганти Овални Плочи, Грофот

DEN 1.00
Достапно.

Од стока

Предадете поголеми оброци за денот на играта на вашите колеги навивачи На Њујоршките гиганти Со Овалните Чинии На Њујоршките Гиганти. Овие партиски чинии 10" х 12" се доволно цврсти за посрдечните оброци на забавата и го прикажуваат логото на тимот со единствена карактеристика на избледената слика на амблемот зад првата. Продадени во пакувања од 24, измешајте и усогласете ја оваа ставка за садови со други производи На Њујоршките гиганти за да ја покажете вашата страсна поддршка како обожавател. 24 Њујорк Гиганти Овални Плочи. Овалните плочи мерат 10" х 12". Цврсти хартиени чинии за потребите за сервирање. Совршен за забави на игри. Координира со други њујорк гиганти партија материјали.

За производот

Купувачите избираат и