0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Стерлинг Сребрена Полиран Злато-Плоча Бран Прстен

Стерлинг Сребрена Полиран Злато-Плоча Бран Прстен

DEN 392.96
Достапно.

Од стока

Прекрасен, реден бран прстен кој е задолжителен за секоја колекција. Овој прстен е внимателно изработен од сребро со прецизност и има 14 каратно жолто позлата. Овој прстен од 2,25 мм има закривена лента за уникатен дизајн што ќе привлече внимание. Елегантен модел долж целиот прстен изнесува извонредни детали за текстурата. Достапно во големина 9. Изразете се на уникатен и забавен начин Со Новата Колекција Изрази Што Може да се Редат. Изберете од стотици прстени што можете да ги измешате, совпаѓате и редите заедно, што ќе ви овозможи да го промените вашиот стил во еден момент. Изразите што се редат нудат накит изработен од сребро, живописно емајлиран, 14 каратно позлатен, украсен со прекрасни дијаманти и/или скапоцени камења и многу повеќе.Метална Тежина : 2,09 Грама Накит Тип : Стил На Финирање : Редење Бран Ринггендер : Женски метал : Сребрена Сребрена Боја : Бело Обложување : 1 Микрон Од 14 Каратно Жолта Позлатена лента Ширина : 2,25 Ммринг Големина : 9 вашиот предмет пристигнува во бесплатна зелена кутија за подароци со бел лак, совршена за чување или давање подароци.Земја На Потекло : Тајланд Наредени Изрази Стерлинг Сребрен Полиран Прстен Со Бранови Од Златна Плоча : 18кт позлатен заоблен дизајн со шема на ленти, полиран финиш изработен Во Изрази со сребрен стак, достапен во повеќе големини.

За производот

Купувачите избираат и