0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
2-Парче Длабоко Седиште Перница Постави Беспрекорна цветни Дицки мали бели цветови темно сиви лисја Мал Обем Отворен Стол Цврст Правоаголник Двор Перница Во Собат?

2-Парче Длабоко Седиште Перница Постави Беспрекорна цветни Дицки мали бели цветови темно сиви лисја Мал Обем Отворен Стол Цврст

DEN 2447.84
Достапно.

Од стока

Овој комплет седиште/перница содржи перница за седиште и перница за грб, големината на перницата на седиштето е 25"W x 25"L x 5"H/64x64x10cm, а големината на задната перница е 28"W x 22"H/70x56cm. Тие се вклопуваат во внатрешен / надворешен мебел со соодветна големина; како што се љубовно седиште, трпезариски стол, тросед, стол за лулка, дрвен двор, стол за разговор, едрилица итн. Седиштето и задната перница на надворешниот комплет за перничиња имаат одлично затворање на патентот и може да се користат како комплет за замена на перницата. Ако се премногу валкани, можете да ги измиете во машината за перење. Дебелото перниче за седиштето е направено од цело парче 3-слоевита внатрешна пена со високо отскокнување. Може да ја задржи формата и не е лесно да се деформира или пропадне, да го продолжи работниот век. Задните перници се направени од меко полнење од полифибер. Пополнето е преполнето, брзо отскокнување назад цврсто перниче за грб може добро да го поддржи грбот кога ќе се потпрете. Бидете сигурни да ја потврдите релевантната големина пред купувањето за да ја избегнете ситуацијата дека големината не одговара. Отпорен На Вода. Перење. Издржлив и удобен.

За производот

Купувачите избираат и