0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Ентинеја Машки Големи И Високи Кошули За Фустани Тенок Џеб Со Долги Ракави Оксфордска Кошула Зелена 5XL

Ентинеја Машки Големи И Високи Кошули За Фустани Тенок Џеб Со Долги Ракави Оксфордска Кошула Зелена 5XL

DEN 0.33
Достапно.

Од стока

Боите може да бидат малку различни во зависност од компјутерот и поставките.51"големина : Ххххл сад : 20 еу : 50 Биста : 145см/57.Сезона : Лето, Пролет, Fall.56"Големина : М САД : 10 ЕУ : 40 БИСТА : 120см/47.10"големина : ХХХХХХЛ сад : 22 еу : 52 биста : 150см/59. Материјал : Полиестер. Јака : Ревер.69 "+ флекс ткаенина" кошулата со фустан со долги ракави е изработена од растеглива ткаенина,го олеснува движењето на телото;мека и удобна со Добра Дишење. €Големина}нашите кошули со копчиња надолу сме ние редовен стил на кроење, различни големини и бои што можете да ги изберете,ве молиме погледнете ја табелата со големини за да ја изберете големината што ви одговара. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарение (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи) Табела Со Големини : .Класичната раширена јака лесно се совпаѓа со вратоврска или машна.

За производот

Купувачите избираат и