0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Колман Преклопен Стол Со Отстранлив Изолиран Капак, Држач За Чаши, Маслиново

Колман Преклопен Стол Со Отстранлив Изолиран Капак, Држач За Чаши, Маслиново

DEN 707.04
Достапно.

Од стока

Уживајте во удобното седење на отворено во текот на целата Година со Столчето За Преклопување На Колман За Сите Сезони со Отстранлив Изолиран Капак. Овој четири стол вклучува интегриран држач за чаши во секој потпирач за раце и странични џебови за да ги одржува пијалоците и најважните работи на дофат. Отстранливиот капак е изолиран за да го блокира ветерот и да помогне во задржување на телесната топлина кога присуствувате на настани на отворено или собири на ниски температури. Кога времето ќе се загрее, извадете го изолираниот капак за да изложите ветровито мрежесто седиште и грб за подобар проток на воздух. Пространото седиште од 21,75 инчи овозможува удобно лежење, а силната челична рамка поддржува до 250 килограми. За лесен транспорт и компактно складирање, столот погодно паѓа и се преклопува во вклучената торба за носење. Изолираниот капак може да се пере во машина за нега без проблеми. Колман Кампување Стол, Зелена : Оди-насекаде склопувачки камп стол располага со решетката седиште и назад за подобар проток на воздух во потоплите месеци. Изолираниот капак се вклопува над мрежестото седиште и назад за да го блокира ветерот и да ја задржи топлината на телото во постудени месеци за удобна употреба во текот на целата година . Преголемите држачи за чаши и страничните џебови ги одржуваат пијалоците и најважните работи на дофат. Отстранливиот капак може да се пере во машина за лесна нега . Пространо седиште од 21,75 инчи; силна челична рамка поддржува до 250 килограми.

За производот

Купувачите избираат и