0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Машки Фанатици Брендирани Црвени Атланта Хокс Пуловер Худи

Машки Фанатици Брендирани Црвени Атланта Хокс Пуловер Худи

DEN 0.67
Достапно.

Од стока

Покажете ја вашата непопустлива гордост На Атланта Хокс и избегнувајте пониски температури кога ќе пристигнат со Овој пуловер дуксер Од Брендирани Фанатици. Се одликува со смело лого На Атланта Хокс испечатено преку градите заедно со џеб од предната торбичка за класичен изглед и удобно складирање. Плус, дизајнот со средна тежина на овој пуловер го прави одлично зграпчување за поладни денови на игра. Бесплатен превозот на нарачки над 3 35 на Фан Продавница Од Фанатици. Официјално лиценциран. Графика за печатење на екранот. Со качулка. Машинско перење, сува сува ниска. Пуловер. Пуловер. Увезени. Хауба со врвка за влечење. Долг ракав. Дуксер со средна тежина погоден за умерени температури. Материјал : 50% Памук/50% Полиестер. Бренд : Фанатици Брендирани. Предна торбичка џеб.

За производот

Купувачите избираат и