0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Бела Вита НАРА ВТОРИ Пумпи

Бела Вита НАРА ВТОРИ Пумпи

DEN 0.33
Достапно.

Од стока

НАРА ВТОРИ од Бела Вита е одлична модна пумпа со мека бебешка кукла која се ажурира на блокирана висока пета. Детално во различни материјали кои ќе ве однесат од работа во вечерните часови. Ќе сакате повеќе од еден пар! 2.75" блок пета. Класична пумпа. влошка поместена од пета до пети. Се лизга на затворање.

За производот

Купувачите избираат и