0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Хадсон Бебе Доенче Кадифен Визон Ќебе, Розова Жирафа, Една Големина

Хадсон Бебе Доенче Кадифен Визон Ќебе, Розова Жирафа, Една Големина

DEN 3.33
Достапно.

Од стока

Хадсон бебе плишано ќебе од визон со точка наназад е супер меко, топло и пријатно ќебе за бебиња што ќе го додадете во расадникот на вашето малечко. Со димензии 30х40 инчи, нашето ќебе е меко и нежно за кожата на бебето и одлично за секојдневна употреба. Нашето ќебе е одлично за гушкање и спиење, но и како капак за количка, ќебе за седишта за автомобил и многу повеќе. Кадифената мазна страна од визон на ова ќебе е мека на чувствителната кожа на бебето, додека страната со точки е забавна за вашето малечко кога се користи за време на стомакот или промени во облеката. Хадсон Бебе Доенче Плишано Ќебе Од Визон, Розова Жирафа е совршен додаток во расадникот на вашето малечко. Пријатно, удобно меко кадифено ќебе(еднослојно визон / визон со една точка). Направено со 100% полиестер / Големина 30х40 инчи. Мека и нежна за кожата на бебето. Оптимално за секојдневна употреба. Достапно, висококвалитетно кадифено ќебе.

За производот

Купувачите избираат и