0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Фабриката За Собирање Домашен Декор Ступел Лејди Е Новата Мачка Дама Со Растенија Преголеми Ѕидни Плочи Уметност, 12. 0. 18.5

Фабриката За Собирање Домашен Декор Ступел Лејди Е Новата Мачка Дама Со Растенија Преголеми Ѕидни Плочи Уметност, 12. 0. 18.5

DEN 3.33
Достапно.

Од стока

Сите наши ѕидни плочи започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираат на издржливо дрво ОД МДФ. Секое парче е рачно завршено и доаѓа со свеж слој фолија од страните за да му даде јасен чист изглед. Пристигнува подготвен за закачување без потреба од инсталација и доаѓа со цврсти јасни агли за да не се оштети при транзит. Димензии : 12,5 х 0,5 х 18,5 Инчи-Оваа Преголема Верзија е 40% Поголема од Нашиот Стандард. Литографско Печатење Монтирано На Цврст МДФ Од 0,5 Инчи (дрво) - Рачно Завршено И Подготвено За Закачување. Нашата линија на модерни ѕидни плакети е секогаш свежа и забавна. Дизајн Од Студио В.

За производот

Купувачите избираат и