0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Надворешен Декоративен Нерѓосувачки Челик Самолеплива Адреса Број-Број: 9

Надворешен Декоративен Нерѓосувачки Челик Самолеплива Адреса Број-Број: 9

DEN 418.56
Достапно.

Од стока

Надворешен Декоративен 3 инчен Нерѓосувачки Челик Самолеплив Број На Адреса-Број : 9 Опис : за употреба Со Поштенски Сандачиња Покрај Тротоарот или Адресни Плакети.Карактеристики : Материјали За Производи : Нерѓосувачки Челик. Потребно е склопување : Нопродукт Финиш/Боја : Кадетски Блупроизвод Димензии : 0,5"Lx2, 5"Wx3" H, Тежина : 0,5 lbswaranty : 1 Година име на брендот : Специјални Лајт Производи Модел Бр : 1778-SS3-БРОЈ-9 Модел Бр : SS3 - број 9. УПЦ : 092776874589. Бренд : Специјален Лајт. Земја На Потекло : САД. Материјал На Производот : Нерѓосувачки Челик. Собранието Задолжително : НЕ. Боја : Нерѓосувачки Челик.

За производот

Купувачите избираат и