0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Јумилаве Платформа Чевли Жени Мода Обични Дише Стилски Лесни Платформа Сандали Спорт Сандали Трчање Чевли Дневна Прошетка Обувки

Јумилаве Платформа Чевли Жени Мода Обични Дише Стилски Лесни Платформа Сандали Спорт Сандали Трчање Чевли Дневна Прошетка Обувки

DEN 2.33
Достапно.

Од стока

Големина : 37 САД : 6.5 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 4.5 ЕУ : 36 ЦН : 235 Нога Должинат : 23.5 см/9.3" нога широк : 8.5 см/3.4" Големина : 38 САД : 7 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 5 ЕУ : 37 ЦН : 240 Нога Должинат : 24см/9.5" нога широк : 9см/3.5" Големина : 39 САД : 7.5 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 5.5 ЕУ : 38 цн : 245 НОГА ДОЛЖИНАТ : 24,5 СМ/9,7" Нога Широк : 9 см/3,5" големина : 40 сад : 8 велика британија : 6 еу : 39 цн : 250 нога должинаТ : 25СМ/9,8" нога широк : 9,5 см/3,7" големина : 41 сад : 8,5 велика британија : 6,5 еу : 39,5 цн : 255 НОГА ДОЛЖИНАТ : 25,5 см/10" ШИРОК СТАПАЛО : 9,5 СМ/3,7" големина : 42 Сад : 9 велика британија : 7 еу : 40 цн : 260 Должина на Стапалотот : 26см/10,2" ШИРОК стапало : 10СМ/3,9" женски чевли Мода Погодна ЗА одење на отворено,забава,слободно Време,забава,работа,свадба и други прилики сцени : ВНАТРЕШНА И НАДВОРЕШНА,МОДА,слободен СТИЛ : УДОБЕН,СЕКОЈДНЕВЕН,ЕДНОСТАВЕН ПОЛ : ЖЕНИ,пакет ЗА ДЕВОЈКИ : 1 Пар Женски чевли(не вклучувајќи кутија за чевли) Машки женски обувки Секојдневна удобност танга чевли чевли што не се лизгаат за Плажа. Удобност За Обични Чевли За Одење. Апостолките лесно се виткаат и виткаат и се чувствуваат удобно. Ова е пар меки И Лесни Чевли. Облечете се Или Облечете Се : Спарете се Со костим за капење и завиткајте сончев ден на плажа или сарафан и додатоци за секојдневно ноќно излегување.

За производот

Купувачите избираат и