0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Лажат Фрлија Алуминиум Раб GL-SLVR-MACH, М146188043+42

Лажат Фрлија Алуминиум Раб GL-SLVR-MACH, М146188043+42

DEN 0.67
Достапно.

Од стока

Агресивно софистициран. Во стил. Во бои. На залиха. Од голема дозвола сопирачките на конкавни профили, лажат фрлија моноблоки се нудат во најширок спектар на фитинзи на возилото. Достапно во големини од 17 до 24 инчи и дизајнирано специјално за вашата апликација. Земи ги сега. Бидете забележани. Земете Лажат. Лажат 1pc Фрлија Алуминиум Раб М146 18 X8 5 X112 GL-SLVR-MACH 42 MM, М146188043+42. М146188043+42. 5х112 шема на завртки. Материјал : Леано Алуминиум.

За производот

Купувачите избираат и