0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Флеш Гордон Стрип Ликови Поштенски Качулка Машки Женски Бриско Брендови Х

Флеш Гордон Стрип Ликови Поштенски Качулка Машки Женски Бриско Брендови Х

DEN 1.67
Достапно.

Од стока

SKU : 27 AG20_C2-18600-WHT-Xr. дуксерите Со Качулка Со Патент се задолжителен елемент во секој плакар. Дуксерите со патент од Брендовите Бриско се направени со претходно намалено руно плетено за совршено, удобно вклопување. Земете го и исклучете го со леснотија со металниот патент што има преклопена ткаенина преку него за целосно предно печатење на прикажаната Слика На Флеш Гордон. Необложената хауба има врвка за влечење што одговара на бојата за совршено, пријатно вклопување. Пространи џебови за торбички од облеката обезбедуваат простор за носење на најважните работи или ги одржуваат рацете топли. Мекото чувство на овој дуксер е совршено во студените денови без разлика дали сте на отворено или само се дружите на каучот. Носете го со патент за да останете пријатни или отпакувани за да покажете што носите одоздола! Намаленото натрупување го одржува интегритетот на облеката додека ја носите. Стилската новина графика го прави ова совршен додаток на вашата колекција на омилени џемпери и дуксери! Сите кошули На Брендовите Бриско се професионално отпечатени во САД користејќи современа технологија.р. Клучни Карактеристики : Големина X Голем : Ширина На Градите/Должина На Предната страна 26 "x 30". Класичен крој За полабаво вклопување ова е унисекс облека. Машинско Перење Ладно Паѓање Суво Ниско Не Пеглајте. Нашите графички дизајни прават уникатни подароци за секој празник и пригода. Ова е официјално лиценциран производ.

За производот

Купувачите избираат и