0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Јинмгмхј зимски палта за жени Долги Ракави Големина Цврсти Врвови Боја Хауба Голем Џемпер Мода Жени Лабава Џемпер Бела + 12

Јинмгмхј зимски палта за жени Долги Ракави Големина Цврсти Врвови Боја Хауба Голем Џемпер Мода Жени Лабава Џемпер Бела + 12

DEN 2.00
Достапно.

Од стока

38" должина : 73см/28. Ако не сте сигурни во големината .06" ракав : 67см/26.24" Ракав : 57см/22.Големина : големината На Кина е помала од големината НА ВЕЛИКА БРИТАНИЈА/САД.Сезона : Цела Сезонаматеријал : Полиестерстил : Секојдневен Како да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување Или Сушење На Линија : одговара на должината на големината : Обичен Полиестерски Материјал : Удобно и меко чувство,Лесна и Стилска Карактеристика : Секојдневно што добивате : 1xwomenените Се На Врвот на повластената цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.02" должина : 67cm/26.Забелешка : нашата големина Е азиска големина, азиската големина е помала од Европската големина и големината НА САД.44" Должина : 63см/24.33" ракав : 63cm/24. Прилики за употреба на облека : погоден за празници, работа и секојдневно носење.69" Ракав : 65см/25.80" должина : 69cm/27.Почитуван Клиент : за да избегнете избор на погрешна големина, внимателно прочитајте ја етикетата со големина.61" Ракав : 59см/23.Пол : Жени Повод : Случајнопроверете ја Табелата Со Големини претходно. Ако не сте сигурни во големината .1 инч = 2,54 см, 1 см = 0,394 инчи.Должина : Редовно што добивате : 1xwomenени Tops How за перење : Рачно Перење Ладно, Закачување Или Сушење На Линија : Сите Сезонски Пол : Женски Повод : Секојдневен Стил : Обичен Материјал : Полиестерска Должина : Обичен Полиестерски Материјал : Удобно и меко чувство,Лесен и Стилски Карактеристика : Секојдневно Вклопување : Одговара на големината ве молиме проверете ја Табелата Со Големини претходно .23" Должина : 65см/25. Ако не сте сигурни во големината .Што добивате : 1xwomenени Tops Fit : Одговара на ture до големина стил : Секојдневна Должина : Редовна Сезона : Цела Сезонашто добивате : 1xwomenени Врвови Материјал : Полиестерген : Женски Повод : Обичен Полиестерски Материјал : Удобно и меко чувство,Лесен и Стилски Карактеристика : Секојдневно како Да се мие : Рачно Миење Ладно, Закачување Или Сушење На Линија ве Молиме проверете ја Табелата Со Големини претходно .

За производот

Купувачите избираат и