0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Есаир Деца Бебе Руно Тренерки Облека За Момчиња Девојчиња, Детски Капи Дуксер Дебел Секојдневен Костум Детско Патент Пот Костуми Џогер Сет за 1-7Т

Есаир Деца Бебе Руно Тренерки Облека За Момчиња Девојчиња, Детски Капи Дуксер Дебел Секојдневен Костум Детско Патент Пот Костуми

DEN 1.33
Достапно.

Од стока

Зошто Да Ја Изберете Нашата Продавница?Имаме Онлајн Услуга 1-на-1 Најдобрата Строга Контрола на Квалитетот Загарантирана Да биде Во Деловната Најдобра Услуга По Продажбата, Динамична Продавница Која Има за цел Да Им Обезбеди На Нашите Клиенти Најдобри Организатори за Складирање. Осигурајте се Дека Клиентите Ја Добиваат Стоката Се Полни со Пофалби. Ние Се Потрудиме Да Произведеме Најатрактивни Висококвалитетни Производи по Најниска Цена.Име на производ : Комплет Со Еднобојни Дуксери Големина На Производот : Како Што Е Прикажано Големина На Пакување : 30см*20см*3цмпакување : Опп Багаж : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Години Материјал : Памучна Боја : Темно Сива, Розова, Виолетова, Зелена, Црна Листа На Производи : Комплет Качулка со Цврста Боја *1 белешка : Поради Разликата Помеѓу Различните Монитори, Сликата Може да не ја Одразува Вистинската Боја на Предметот.Благодарам! 1. Дизајн : Детски Есенски И Зимски Спортови Момчињата и Девојчињата Одговараат Со Качулка Со Цврста Боја Палто Со Долги Ракави И Панталони Дводелни, Многу Погодни за Мали Момчиња и Девојчиња. 2. Материјал : Памук, Пријателски За Кожата, Дише, Мека И Удобна Ткаенина Нема да Ја Повреди Деликатната Кожа на Децата. 3. Големина : 1 Година, 2 Години, 3 Години, 4 Години, 5 Години, 6 Години, 7 Години Ве Молиме Погледнете Ја Табелата Со Големини пред Да Ја Купите. 4. Прилики : Училиште, Одмор, Забави, Излегување, Спиење, Дома Итн. 5. Пакување : Комплет Качулка Со Цврста Боја.

За производот

Купувачите избираат и