0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Ремен За рамо Пренослив Ремен За Вкрстено Тело На Камерата За Фотографи Жени Мажи

Ремен За рамо Пренослив Ремен За Вкрстено Тело На Камерата За Фотографи Жени Мажи

DEN 1.00
Достапно.

Од стока

Ве молиме, љубезно забележавте дека оваа ставка ја продаваат продавачи од трети страни од пазарот На Џојбај.Опис. Ременот на фотоапаратот изработен од материјал од неопренови, што го прави издржлив и отпорен на абење. Лесно се инсталира и отстранува. Тој е доволно издржлив за да ви даде подобро искуство и подолго дружење. Оваа лента за рамо е погодна за камера. Карактеристики. - Боја : Црна. - Материјал : Неопренови. - Големина : 100, 00Х4, 50Х0, 50см/39, 30Х1, 77Х0, 20ин. - Забелешка : максималната должина е 105 СМ/

За производот

Купувачите избираат и