0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
81 генерација Женски Сребрени Етнички Индиски Украсени Племенски Обетки Со Обрач

81 генерација Женски Сребрени Етнички Индиски Украсени Племенски Обетки Со Обрач

DEN 319.84
Достапно.

Од стока

925 стерлинг сребрена обетки обрач. Ширина/Должина 1.57". Овие 925 сребрени обетки за жени се за прободени уши. Должина 1.6". Тежина 10,9 грама. Женски / Возрасни. 925 сребро. Хипоалергично и без никел. Оваа ставка доаѓа во кутија за подароци. Вклучена е крпа за полирање за чистење 925 сребро. Стил : обетки со обрач.

За производот

Купувачите избираат и