0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Милвоки Си Секвенцијален Полнач

Милвоки Си Секвенцијален Полнач

DEN 1599.84
Достапно.

Од стока

Милвоки М18 Шест Пакет Секвенцијален Полнач Милвоки 48-59-1806 е м18 секвенцијален 6 порт полнач. Полначот држи до 6 батерии истовремено и ги полни последователно, една по една. Полначот нуди и компактен дизајн, интегрирани дупки за закачување за вертикално монтирање и простор за зачувување на излезот. Новата единица ќе наплаќа компактни батерии М18 за 30 минути, а батериите со продолжен капацитет (ХЦ) за 60 минути. Со овој нов полнач со шест пакети, корисниците можат да го намалат времето поминато за менување батерии, зголемувајќи ја продуктивноста на работното место.Милвоки Електрични Алатка Корпорација Милвоки М18 Шест Пакет Секвенцијален Полнач Милвоки 48-59-1806-М18 18в Ли - Јонски Ѕид Батерија Полнач М18 Шест Пакет Секвенцијален Полнач. Производот е лесен за употреба и лесен за ракување. Производот е многу издржлив Напон : 18 V.

За производот

Купувачите избираат и