0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Летни Памучни Ленени Резервоари За Жени Еднобојна Блуза Без Ракави Модна Туника Секси Екипаж Хенли Кошула Елек

Летни Памучни Ленени Резервоари За Жени Еднобојна Блуза Без Ракави Модна Туника Секси Екипаж Хенли Кошула Елек

DEN 177.28
Достапно.

Од стока

Tproduct Информации t. t Материјал : памук, полиестер, спандекс. добар квалитет, мек и удобен.T.T Сезона : Пролет,Лето,Aut,Зима t.T Стил : секојдневен, лабав, преголем, стилски, симпатичен, ласкав Тип : туника, врв, кошули, блузи,маичка за маици t.t тип На Ткаенина : Полиестер/Памук/Ленен tt Пакет : 1pc блузи t.t ве Молиме запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / Не Белило / Линија Сува. Сите наши алишта се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека би биле помали од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или Од описотT. Големина : Stt САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 96cm/37.80" Должина : 68cm/26.77" . Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 100см/39.37 "Должина : 69см/27.17". Големина : Л САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 104см/40.94 "Должина : 70см/27.56". Големина : XL САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 108cm/42.52 "Должина : 71cm/27.95". Големина : XXL САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 112cm/44.09" Должина : 72cm/28.35" жени летни зимски есенски кошули дуксер врвови туника блуза џемпер палто пуловер маици кардиган дуксери облека џемпери со долги ракави розов врат мујер резервоар за палец обични дами дневна премиер крем покривка канелени дуксер преголема ГОЛЕМИНА. ●Мек Материјал● удобен, истегнувачки и лесен.Ќе направи симпатична облека за носење секојдневно.Симпатична диносаурус боцки влечење дуксери, новина спиење писмо графички печатење, долг ракав, пуловер затворање дуксер. Симпатичен и уникатен дизајн. ●Хауба

За производот

Купувачите избираат и