0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Мавиќ Пропелери Со Низок Шум Дел2

Мавиќ Пропелери Со Низок Шум Дел2

DEN 159.20
Достапно.

Од стока

Пропелерите 8331 имаат сосема нов аеродинамичен дизајн што и дава на серијата Мавиќ Про импресивни перформанси за контрола на бучавата. Кога се користи со Mavic Pro Платина, до 4d B (60%) од бучавата на авионите се намалува за време на полетувањето и слетувањето, а времето на летот се продолжува на 30 минути. Намалувањето на бучавата и времето на летот исто така се подобруваат кога се користат со Mavic Pro, но не толку. Подобрена Издржливост, Потивок Лет; не е компатибилен со Кафезот На Пропелерот Мавиќ; Дијаметар_ Нишка : 8,3 € 3,1 инчи.

За производот

Купувачите избираат и