0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Женски Влечки Летни Жени Дами Цвет Кристален Бисер Флип Апостолки Сандали Плажа Обични Чевли Чевли За Жени Стп Жолта 37

Женски Влечки Летни Жени Дами Цвет Кристален Бисер Флип Апостолки Сандали Плажа Обични Чевли Чевли За Жени Стп Жолта 37

DEN 2.67
Достапно.

Од стока

Очекуваната испорака е 10-15 дена. 1 Пар Чевли.2" Висина На Платформата : 1,5 см/0,59" Пакет : 1 Пар Женски Чевли(не вклучувајќи кутија за чевли) забелешка : големината ќе биде помала поради конкавниот дизајн ви предлагаме да ја изберете Соодветната Големина според Должината на Стапалото. Тоа е најдобриот подарок за вас и вашиот партнер и пријатели.

За производот

Купувачите избираат и