0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Елос Женски Капчиња Трим Хенки Полите Резервоарот Врвот

Елос Женски Капчиња Трим Хенки Полите Резервоарот Врвот

DEN 648.32
Достапно.

Од стока

Елос Женски Капчиња Трим Хенки Полите Резервоарот Врвот.Резервоар За Врат без ракави Со елече со капчиња, цвест на половината на империјата и хенки полите. Прибл.26 " хитови на ниско хипкомпедиран Памучен Дрес Плетење машина за перење ладно увезено . За брендот : Елос верува во модерно и без напор облекување за облека со плус големина за жени. Нашата облека е за секој дел од вашиот живот, дозволувајќи ви да бидете вие. Дизајнирано Во Шведска, секое парче го одразува скандинавскиот начин на живот и designетскиот дизајн. Со едноставност и љубов кон деталите, нудиме разноврсна и во тренд облека во плус големини. Прибл.26 " хитови на низок колк. Чешлана Памучна Маичка Плете. Машина за перење ладно. Увезени.

За производот

Купувачите избираат и