0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Ма Крои Менс Тренер Јакна Водоотпорен Ветробран Активна Спортска Облека

Ма Крои Менс Тренер Јакна Водоотпорен Ветробран Активна Спортска Облека

DEN 0.67
Достапно.

Од стока

Менс Водоотпорен Тренери Јакна Ветробран Активни Спортски Палто. Стилска, едноставна и практична надворешна облека по одлична цена! Нашите јакни се 100% водоотпорни и отпорни на ветер, што го прави одличен избор за употреба во секоја ситуација. Доволно лесен за секојдневна употреба, но и издржлив и доволно цврст за сите физички и лежерни активности. Јакните можат да се носат со сите видови облека. Школка-100% Најлон, Поставата-100% Полиестер / Стандардна Големина НА САД / Лесна (14 мл.). Водоотпорен и отпорен на ветер. Метални копчиња за прицврстување и долна врвка за влечење. Лесен, Издржлив И Цврст.

За производот

Купувачите избираат и