0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Малиот свет на оливија-Модерна Нордиска Кукла За Бебиња

Малиот свет на оливија-Модерна Нордиска Кукла За Бебиња

DEN 751.84
Достапно.

Од стока

Одлепете се во свет на удобност и откријте го луксузот зад Модерната Нордиска Столица За Кукли За Бебиња Принцеза. Ова е совршено место за да ја обезбедите вашата кукла за бебиња во позиција да уживате во вкусен оброк. Прекрасните нијанси на розови и парчиња во боја на дрво се собираат за да направат смел и ефект на блокирање на бојата на единицата. Предметот е произведен со силно и цврсто дрво измешано со МДФ. Совршено место за вашето малечко родители и ја храни својата кукла во нивната специјална столица.

За производот

Купувачите избираат и