0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
TruXedo Sentry Ct Хард Тркалање Камион Кревет Тонео Покритие

TruXedo Sentry Ct Хард Тркалање Камион Кревет Тонео Покритие

DEN 3311.68
Достапно.

Од стока

НЕМА ИНСТАЛАЦИЈА НА ВЕЖБА. Целосно инсталирајте го овој тврд капак за кревет за камиони за помалку од 30 минути! Лесно стегнете ги шините на креветот на вашиот камион, закачете го капакот, превртете се и тргнете на патот. Не е потребно дупчење или специјални алатки. Оваа тврда обвивка за навивање е на врвот со материјал од висока класа што обезбедува стилска целокупна завршница на дизајнот со низок профил На Tru Xedo. Дополнителна безбедносна брава се наоѓа во центарот на капакот на креветот на камионот за мир на вашата безбедност на товарот. Овој материјал од висока класа е отпорен на нечистотија за да и помогне на ткаенината да остане чиста, а алуминиумските летви се завршени во мат црна боја за да го додадат тој чист, затемнет изглед. Ние сме посветени да ви ја обезбедиме најдобрата услуга во секое време, ако ви требаат делови за замена, едноставно јавете се во нашиот тим. Прицврстувачите за куки и јамки од индустриско одделение го држат капакот запечатен долж шините на креветот, помагајќи да се задржат водата и остатоците надвор. ТЕ ПОКРИВМЕ. Сите Производи На Трукседо се гордо со глобално извори на материјали. Капакот е едноставен за употреба со слем брави што овозможуваат отворање на капакот и заклучување кога е затворен, од двете страни на креветот. Инсталирањето На Стражарскиот КТ е едноставно, со инсталација Без вежба Tru Xedo Sentry Ct Tonneau Капак 1585916 Одговара На 2019-2022 Dodge Ram 1500, не Одговара на w/ Мултифункционална (Сплит) Задна Врата 5' 7" Кревет (67. ЗНАЧИТЕЛНО БЕЗБЕДЕН. За дополнителна сила и безбедност, има дополнителна безбедносна брава во близина на центарот на креветот на камионот.

За производот

Купувачите избираат и