0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Галаксија На Случај, Хибриден Двослоен Хибриден Оклопен Капак На Кристал Блинг Со Навртки За Самсунг Галакси На-Розова Црна Боја

Галаксија На Случај, Хибриден Двослоен Хибриден Оклопен Капак На Кристал Блинг Со Навртки За Самсунг Галакси На-Розова Црна

DEN 159.84
Достапно.

Од стока

Случај галакси На5, Хибриден Двослоен Хибриден Кристал Блинг Со Кристал Блинг[Амортизер] Оклопен Капак За Галаксија Самсунг На5 - Розови/Црно - Блескави Кристали од Кристали додаваат уникатен слој на стил прецизните исечоци обезбедуваат целосен пристап до сите копчиња, пристаништа И сензори Отпорни На удари Двослојна Заштита : Внатрешен силикон за апсорпција на удари во комбинација со тврда Поликарбонатна Школказаштити Од Гребнатини, Нечистотија, Испакнатини И Капки Галакси На5 Случај, Навртки кристално Блинг Хибриден Двослоен[Амортизер] Оклопен Капак За самсунг галакси на5-розова/црна блескава кристали од кристал додаваат уникатен слој на стил. Прецизните исечоци обезбедуваат целосен пристап до сите копчиња, порти и сензори. Двослојна Заштита Отпорна на удари : Внатрешен силикон за апсорпција на удари во комбинација со тврда поликарбонатна обвивка. Заштитува од гребнатини, нечистотија, испакнатини и капки.

За производот

Купувачите избираат и