0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Компаниите Ланг Повеќебојна Божиќна Торба За Подароци

Компаниите Ланг Повеќебојна Божиќна Торба За Подароци

DEN 0.33
Достапно.

Од стока

Виното е секогаш одличен избор како подарок за одмор. Презентирајте го вашиот избор во Оваа Зимзелена Торба За Подароци За Божиќни Шишиња Изработена од елегантна ленена врежана хартија, торбата сигурно ќе го држи шишето додека рачките со Ленти од Бруто зрно овозможуваат лесно носење. Големото Уметничко дело На Новогодишната елка Од Сузан Вингет го разубавува изгледот на вашиот подарок кога ќе го ставите под дрвото. ТОРБА ЗА ПОДАРОЦИ ОД ШИШЕ ЛАНГ, ЗИМЗЕЛЕНИ БОЖИЌНИ Уметнички дела и дизајн во Целосна Боја. Елегантна ленена врежана хартија. Зелена бруто-зрнеста лента се справува со соодветната ознака за подарок. Ракувајте со громови за да спречите кинење. Димензии : 4-7/8 "w x 13-5/8" h x 4-7/8 " г.Подарок ткиво продадено одделно.

За производот

Купувачите избираат и