0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Ли Женски Плус Флекс-За-Оди Опуштено Одговара Товар Бермудски Краток

Ли Женски Плус Флекс-За-Оди Опуштено Одговара Товар Бермудски Краток

DEN 1.33
Достапно.

Од стока

Занесете се со Товарните Бермуди "Ли® Флекс-До-Оди Опуштено". Изработени од мешавина од памук со само навестување на истегнување, овие шорцеви доаѓаат целосно натоварени со мек, удобен флексибилен појас за дишење за да ве одржат да се движите без разлика дали сте во градот или надвор истражувајќи на одличното отворено. Тие имаат џебен простор со денови, вклучувајќи исечени предни џебови, товарни џебови на нозете и задни џебови од дангари. Плус, тие се украсени со целата ваша омилена иконографија На Ли, вклучувајќи го и логото воено копче и етикетата на задната страна за да ја покажете вашата омилена марка тексас. Среден пораст. Опуштено вклопување. Странични товарни џебови. Мека, удобност што дише-флексибилен појас. 9" инсеам. Стил #112329018.

За производот

Купувачите избираат и