0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Тело Обликувач Сауна Пот Бенд Рака Потопло Слабеење Ракав Тример Обвива Рака Губење На Тежината Изгуби Масти Компресија Спорт Тренингот Вежба Ленти

Тело Обликувач Сауна Пот Бенд Рака Потопло Слабеење Ракав Тример Обвива Рака Губење На Тежината Изгуби Масти Компресија Спорт

DEN 2.33
Достапно.

Од стока

Спецификации : . Материјал : Синтетичка гума. Пол : Мажи, жени, унисекс. Боја : Црна. Големина : 42 х 14 см. Тежина : 0,2 кг. Погоден за : Трчање, јога, фитнес, градење тело. Карактеристики : Издржлив, прилагодлив, удобен, лесен. Зголемената телесна температура генерирана преку ракавите на рацете ги забрзува согорувањето на маснотиите и токсините околу обвивките, конкретно насочувајќи ги надлактиците, оставајќи ги потенок и потониран. Ракавот на раката помага да се зголеми циркулацијата на крвта низ рацете за време на тренингот или движењето за да согорите калории. Обликувачот на раката може удобно да се носи долго време поради одличните својства на истегнување, обезбедувајќи удобна компресија додека согорувате калории и токсини. Можете да носите обвивки за раце за да го забрзате процесот за слабеење на рацете, како и да обезбедите основна заштита на надлактиците. Вклучен Пакет : . 2 х рака ракав обликувач. Изработен од висококвалитетен ултра-тенок синтетички гумен материјал со карактеристики на издржлив, мек и удобен, има долг животен век. Материјалот е полн со истегнување што е удобен за носење и непријатен за деформација. Има designономски и еластичен дизајн кој може да помогне да се контролираат и обликуваат надлактиците. Лесно согорување на маснотиите, доколку има непријатност, соблечете ги.

За производот

Купувачите избираат и