0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Вокер Издувни Гасови Цевка Прирабница Заптивка Одговара изберете: 1994-МЕРЦЕДЕС-БЕНЦ Е, 1981-МЕРЦЕДЕС-бенц 380

Вокер Издувни Гасови Цевка Прирабница Заптивка Одговара изберете: 1994-МЕРЦЕДЕС-БЕНЦ Е, 1981-МЕРЦЕДЕС-бенц 380

DEN 4244.00
Достапно.

Од стока

Завршете ја поправката на издувните гасови со Заптивки и прирабници за Шетачи. Достапни во различни стилови и големини, тие се дизајнирани да работат со компоненти ЗА ИЗДУВНИ ГАСОВИ И делови за замена на резервни Делови за Вокер. ПОДОБРО ЗАЕДНО Користете премиум додатоци walker® при инсталирање катализатори И пригушувачи На Walker за целосна надградба на издувниот систем. ПОЛЕСНО ЗА ИНСТАЛИРАЊЕ Со дупчиња со завртки (каде што е применливо) за лесна инсталација, заптивката се лизга на своето место. ИНЖЕНЕРСКА ЕКСПЕРТИЗА Parts Деловите Се разгледуваат и потврдуваат и одобруваат од инженерите На Вокер преку ригорозно истражување и развој. Отпорни на ТОПЛИНА краеви Дизајнирани да се спротивстават на топлина за долготрајни перформанси. ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛИ Изработени Од висококвалитетни материјали за издржливост и долг век на траење. Тестираните делови од реалниот СВЕТ се тестираат На возилото и се потврдуваат за да се обезбедат оптимални перформанси на патот. Одговара Изберете : 1994-1997 МЕРЦЕДЕС-Бенц Е 6 Цил 3.2 Л 1981-1985 МЕРЦЕДЕС-бенц 380 8 Цил 3.8 Л 1994-1996 МЕРЦЕДЕС-Бенц Ц 4 Цил 2.2 Л 1986-1989 МЕРЦЕДЕС-бенц 300 6 Цил 3 Л 1987-1993 МЕРЦЕДЕС-бенц 190 6 Цил 2.6 л 1990-1992 МЕРЦЕДЕС-Бенц 300 Е 6 ЦИЛ 3 Л 1993 МЕРЦЕДЕС-БЕНЦ 300 е 6 Цил 3.2 Л И ПОВЕЌЕ - ДОДАДЕТЕ ГО ВАШЕТО ВОЗИЛО ВО НАШИОТ ДОДАТОК ЗА ВКЛОПУВАЊЕ ЗА ДА ПРОВЕРИТЕ.

За производот

Купувачите избираат и