0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Моќ Про PowerPro Супер Масна Плетенка Линија Дворови, lbs Тестирани, 0.006 Дијаметар, Аква Зелена

Моќ Про PowerPro Супер Масна Плетенка Линија Дворови, lbs Тестирани, 0.006 Дијаметар, Аква Зелена

DEN 1.33
Достапно.

Од стока

Power Pro Супер 8 Масна Мазна како sil-8 предиво спектра влакна изградба плетенка под висока напнатост за да се создаде жива површина која се чувствува мазна како свила. Фрлете како Триење На Линијата Намалена со Куршуми на калемот и низ водилките на прачката овозможува супер-Масното фрлање како куршум. Молчи Како Атентатор-мазниот дизајн на површината го намалува триењето и бучавата од линијата, овозможувајќи ви да рибите со скришум и тишина спецификации : - Серија : Плетенка Линија-Тип На Семејство : Power Pro Супер 8 Масна Должина : 300 Јарди - Тест За Фунта : 10 фунти - Дијаметар : 0,006 " - Споредлив Моно Дијаметар : 2 фунти-Боја : Аква Зелена.

За производот

Купувачите избираат и