0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
За Случајот Со Паричникот Samsung GALAXY S Fe, Случајот Kickstand Со Држач За Кредитна Картичка, Врежана Шема На Пеперутка Со Ремен Премиум Pu Кожа Магнетно Затворање Заштитен Ка

За Случајот Со Паричникот Samsung GALAXY S Fe, Случајот Kickstand Со Држач За Кредитна Картичка, Врежана Шема На Пеперутка Со

DEN 271.84
Достапно.

Од стока

Паричник Случај За Samsung Galaxy S21 FE, Pu Кожа Флип Капак Магнетни Затворање Картичка Држач Kickstand Капак. 1.Изработен од издржлива стп кожа + мека внатрешна обвивка НА ТПУ, обезбедува одлична двојна заштита за вашиот паметен телефон. 2.ДИЗАЈН НА ПАРИЧНИК : држач За Картички и џебови за слот за готовина за погодно држење на многу картички, готовина, пари, сметки, сметки или некои промени кога излегувате надвор. 3.СИЛНО МАГНЕТНО : Силно магнетно затворање за да го одржувате вашиот i Phone безбеден како ракавица. Отстранлив ремен за зглоб ги задоволува вашите дневни потреби. 4.KICSTAND ФУНКЦИЈА : Стојат Функција ќе ви донесе повеќе погодност за гледање филм со мулти-гледање агли, видео-разговор со пријателите На Лицето Време. 5.ЗАШТИТА : Чувајте го телефонот безбеден од несреќи со куќиште за паричник што ги покрива сите агли и го штити вашиот екран додека дозволува пристап до сите порти. 6.До сите копчиња и функции на портата може лесно да се пристапи без отстранување на заштитното куќиште. Содржина На Пакетот : . 1 x Капак На Куќиштето (Телефонот не вклучува) практичен држач За Картички : со дизајнирани слотови за картички, погодно за чување картички, ЛИЧНА КАРТА, лиценца или некои готовина. Скриеното магнетно затворање ги одржува сите ваши скапоцености на место уредно и безбедно. Функцијата за стоење ќе ви донесе поголема погодност за гледање филм со агли на повеќе гледање. Лесен пристап до сите копчиња, камера, звучник и конектор без отстранување на куќиштето. Носете-целиот дизајн е погоден за секојдневниот живот и службено патување.

За производот

Купувачите избираат и