0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Njoeus Плус Големина Блузи За Жени Летни Врвови За Жени Краток Ракав Женски Обичен Моден V-Вратот Врвови Џеб Со Кратки Ракави Лабава Маица V Кошули За Вратот За Жени На ?

Njoeus Плус Големина Блузи За Жени Летни Врвови За Жени Краток Ракав Женски Обичен Моден V-Вратот Врвови Џеб Со Кратки Ракави

DEN 3.00
Достапно.

Од стока

27" Должина : 69cm/27. Задолжително за вашето следно лето!✿Повод : совршена женска кошула во моментите на секојдневно носење, шопинг, состанок, заминување, пријатели кои излегуваат и домашна облека за жени, девојки и тинејџери✿Ткаенина : лесна удобност, мека и дише ткаенина, ви помага да се чувствувате ладно под топло време.

За производот

Купувачите избираат и