0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
КАРДОН-ДЕБЕЛОМЕР НА СОПИРАЧКИТЕ

КАРДОН-ДЕБЕЛОМЕР НА СОПИРАЧКИТЕ

DEN 1.33
Достапно.

Од стока

Вратете ја моќноста на запирање на возилото со Овој Дебеломер На Сопирачката А1 КАРДОН. Тестиран е под притисок за да се обезбеди оптимална функција за сопирање. Дебеломерот за автоматска сопирачка вклучува завртки за крварење и бакарни подлошки за да обезбеди цврста и сигурна заптивка. Дебеломер на Сопирачката А1 КАРДОН : 100% тестирање на притисок гарантира правилна функција на сопирање на возилото. Sae специфични гумени заптивки обезбедуваат оптимални перформанси. Дебеломер за диск сопирачка доаѓа со целиот хардвер за брза, лесна инсталација и мазни, тивки перформанси. Завртките за крварење обезбедуваат крварење без проблеми и позитивен печат. Бакарни подлошки се вклучени за цврста заптивка.

За производот

Купувачите избираат и