0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
ДРЖАЧ ЗА ЧАШИ 3-1 4Х4 ЦРНО

ДРЖАЧ ЗА ЧАШИ 3-1 4Х4 ЦРНО

DEN 3.33
Достапно.

Од стока

ВДЛАБНАТ ДРЖАЧ за ЧАШИ 3-1/4"" X4" "ЦРНА 3-3/4" ширина, 3-1/4" длабочина. Лесно се отстранува и чисти. Дизајн со две големини, издржлива најлонска конструкција е многу функционална за држење и чаши и чаши. Се користи за замена на носителите на истрошени или скршени пијалоци. Ограничена Доживотна Гаранција.

За производот

Купувачите избираат и