0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Сафавиех Божур 18 18 Цврста Квадратна Тафтувана Подна Перница

Сафавиех Божур 18 18 Цврста Квадратна Тафтувана Подна Перница

DEN 2.67
Достапно.

Од стока

Продавница Safavieh на . Заштедете Пари. Живеат Подобро.Колекција на подни Перници За доцна ноќ се смее споделена со пријателите, Подната перница Од Божур го решава проблемот што да правите кога ќе останете без удобно седење-во модерен стил! Божур додава гламур и перниче-меко седиште на масичката со софистицирана сребрена искра и удобна рачка за ткаенина за лесен транспорт низ секоја просторија. Големина : 18 во. Х 18 во. Сива подна перница за стилски додаток. Материјал : 100% Полиестер. Заден Капак : Исто Како И Предниот Дел. Вметнете : Полифил. Содржи рачка за лесна подвижност. Самото Место Е Чисто. Современиот дизајн додава шик изглед во вашиот дом . Не е потребно собрание . Додатоци во животниот стил(и) сликата не е вклучена . Одрекување : Перниците имаат тенденција да се израмнуваат за време на транзитот, но овие совети треба да ви помогнат брзо да ја внесете таа перница во нејзината најмека форма! . Откако ќе се распакува, нежно замесете ја перницата за да помогне во олабавување на влакната. Фрлете ја перницата во фен на ниско опаѓање. Најважниот совет е да вклучите чорап полнет со тениско топче што ќе помогне да се "победи" перницата во нејзината мека форма. Извадете го од машината за сушење и гордо прикажете го вашето ново парче уметност на каучот! . Ве молиме запомнете : сликите и димензиите на производот на нашата веб-страница се што е можно попрецизни. Поради разликите во компјутерските монитори, бојата на некои ставки може малку да се разликува.

За производот

Купувачите избираат и