0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Каи Реконструирано Оем Алуминиумско Алуминиумско Тркало, Сите Обоени Сребрени, Одговара-Хонда Спогодба Crosstour

Каи Реконструирано Оем Алуминиумско Алуминиумско Тркало, Сите Обоени Сребрени, Одговара-Хонда Спогодба Crosstour

DEN 1606.24
Достапно.

Од стока

Со Сериозна И Непоколеблива Посветеност Да Им Обезбедиме На Клиентите Широк Спектар На Висококвалитетни Компоненти За Замена, Опрема и Делови за Поправка и Дополнување На Нивните Автомобили, Камиони и Други Возила, Нудиме Обновено Оем Алуминиумско Алуминиумско Тркало. Тој е Дизајниран Да Го Замени Вашето Постоечко Фабричко Тркало. Карактеристиките Вклучуваат 18 Х 7, 55мм Офсет, 5 Краци, 5 Навртки, 115мм Шема На Завртки, Сите Обоени Во сребро. Тоа Одговара На Вашиот 2010-2012 Хонда Спогодба Crosstour. Проверете Дали одговара на Вашето Возило. Гаранција : 5 Години, Ограничена. Каи 18 Х 7 Рекондиционирано Оем Алуминиумско Алуминиумско Тркало, Сите Обоени Сребро, Одговара 2010-2012 Хонда Спогодба Кростур 18 Х 7, 55мм Офсет, 5 Краци, 5 Навртки, 115мм Шема На Завртки, Сите Насликани Сребро, Изработени од Алуминиум . Ги Исполнува Сите Федерални Стандарди За Безбедност На Моторот . Не Е Потребно Дупчење за Инсталација . Нема Потреба Од модификации за инсталација . Замена за директно Вклопување за Вашето Возило . Истата Форма Одговара и Функционира како ОЕ . Гаранција : 5 Години, Ограничена . Навртки за навртки и Централно Капаче Не Се Вклучени . Проверете Го Големиот Избор На Делови Достапни за Вашето Возило . Одговара Изберете : 2010-2011 ХОНДА СПОГОДБА CROSSTOUR 2012 ХОНДА CROSSTOUR и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите.

За производот

Купувачите избираат и