0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Гумена комерцијални Тенок Џим Нерѓосувачки Челик Чекор-На Контејнер, Пред Чекор Стил, гал, Бела

Гумена комерцијални Тенок Џим Нерѓосувачки Челик Чекор-На Контејнер, Пред Чекор Стил, гал, Бела

DEN 8720.96
Достапно.

Од стока

Дизајниран да ги задоволи различните потреби на секој објект. Ја максимизира ефикасноста на просторот со мал отпечаток и тенок профил. Се вклопува дури и во најтесните простори. Отпорен на отпечатоци од нерѓосувачки челик е лесен за одржување за подобренаesетика. Внатрешниот дизајн на шарката спречува оштетување на ѕидот. Тивкото и контролирано затворање на капакот ја минимизира бучавата. Лагер држач бенд и цинч лесно и безбедно држи може облоги. Зголемен клиренс на педалата за стапала за полесен пристап и работа. Дизајниран да ги задоволи различните потреби на секој објект. Максимизирајте ја ефикасноста на просторот со мал отпечаток и тенок профил. Се вклопуваат дури и во најтесните простори. Отпорен на отпечатоци од нерѓосувачки челик. Внатрешниот дизајн на шарката спречува оштетување на ѕидот. Тивкото и контролирано затворање на капакот ја минимизира бучавата. Лагер држач бенд и цинч лесно и безбедно држи Ѓубре Кеси. Зголемен клиренс на педалата за стапала за полесен пристап и работа. Број На Модел : 1902004.

За производот

Купувачите избираат и