0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Хадсон Бебе Новороденче Момче Памучни Боди Со Долги Ракави, Шумска Лисица, 6 Месеци

Хадсон Бебе Новороденче Момче Памучни Боди Со Долги Ракави, Шумска Лисица, 6 Месеци

DEN 492.64
Достапно.

Од стока

Хадсон боди со долги ракави за бебиња се суштински дел од гардеробата на бебето. Нашите боди имаат симпатични отпечатоци, везови, ленти и цврсти материи и обезбедуваат удобен основен слој кој е одличен за спарување со панталони, шорцеви, па дури и носење под облека. Нашите боди се удобни и пријатни за целодневно, секојдневно носење за вашето малечко. Комплетот вклучува координирање на боди со долги ракави. Направено со 100% памук. Мека, нежна и удобна на кожата на бебето. Оптимално за секојдневна употреба. Достапен, висококвалитетен пакет со вредност.

За производот

Купувачите избираат и