0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Дозвола Verpetridue Женски Лак Слајд Сандали, Ткаени Плажа Клин Влечки Удобност Водат Ортотски Флип Апостолки Чевли

Дозвола Verpetridue Женски Лак Слајд Сандали, Ткаени Плажа Клин Влечки Удобност Водат Ортотски Флип Апостолки Чевли

DEN 222.24
Достапно.

Од стока

Големина : 37 ЕУ : 36 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 4. ЗАБЕЛЕШКА : 1.Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!! 2.5 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 4 САД : 6 Нога Должина : 23см/9. Големина : 40 ЕУ : 39 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 6 САД : 8,5 Нога Должина : 25см/9,84". Големина : 39 ЕУ : 38 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 5.5 САД : 9 Нога Должина : 25. Големина : 41 ЕУ : 39. Големина : 38 ЕУ : 37 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 5 САД : 7.5 Должина Нога : 22. Големина : 36 ЕУ : 35.It се препорачува да нарачате една големина нагоре.

За производот

Купувачите избираат и