0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Женска Плус Големина На Роаман Скупнек Замав Крајна Туника Долга Кошула

Женска Плус Големина На Роаман Скупнек Замав Крајна Туника Долга Кошула

DEN 1.33
Достапно.

Од стока

Роамановата Женска Плус Големина Скупнек Замав Крајна Туника Долга Кошула.Силуетата за замав е нашата омилена форма поради леснотијата на движење и забавниот проток. Овој стил има врат за лажичка и модерно лабава силуета со правилна должина што ја олеснува облеката.  Дел од Нашата Крајна Колекција на најпродавани туники. Секое вклопување е дизајнирано за удобно лизгање преку кривините и изработено во меко памучно плетено што убаво носи и мие. 34 " туника должина чиста памучна машина за перење увезена. За брендот : Роаман е познат по нашата модерна облека со плус големина. Ние ја направивме нашата цел да обезбедиме облека за жени со плус големина што не вреска "плус големина", туку одговара на забавните стилови на актуелните модни трендови. Роаман создава женска плус мода која е ласкава, женствена и уникатна. Роаман е совршена мешавина на мода, вклопување и удобност, сите изречно направени за облини. 34" должина на туника. Чист памук. Машинско перење. Увезени.

За производот

Купувачите избираат и