0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Примарно Злато Каратно Бело Злато Перница Аметист И Дијамантски Обетки

Примарно Злато Каратно Бело Злато Перница Аметист И Дијамантски Обетки

DEN 2079.84
Достапно.

Од стока

Прославете го вашиот роденден со овие обетки со роден камен во февруари. Изработени од бело злато од 14 карати, овие обетки од 6,9 мм прикажуваат пурпурни скапоцени камења од аметист од 0,88 cttw, придружени со блескави тркалезни дијаманти акценти за привлечност што го одзема здивот. Задолжително зашеметете го секој изглед, овие обетки се прицврстени со спојки за објавување и туркање назад.Метална Тежина : 1,09 Грама Тип на накит : Тип На Фино Обетка : Обетки Со Скапоцени камења И Дијаманти Пол : женско затворање : Столб За Триење И Туркање Метал : Златно Злато Карат : 14 Каратметална Боја : Белодимензии : 6,9 Ммгемстоун Детали : Тип : Аметист Камен Месец : Февруари Боја : Виолетова Форма : големина на перница : 5,5 mmweight : 0,88 Cttwquanty : 2 Поставување Накит : Prongdiamond Детали : јасност : i2color : i-Jshape : Roundsize : 0,9 Mmweight : 0,096 Cttwquanty : 24 накит поставување : Prongy Вашиот Предмет Пристигнува Во Бесплатна Зелена Кутија За Подароци Со Бел Лак, Совршена За Чување Или Давање Подароци.Земја На Потекло : Индија 14 Каратно Бело Злато, Родиум, Пост И Туркање Назад, Скапоцен Камен, Дијамант.

За производот

Купувачите избираат и