0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Галакси S10e Водоотпорен Случај Punkcase StudStar Светло Зелена Тенка 6.6 стапки Подводни Ip ShockProof

Галакси S10e Водоотпорен Случај Punkcase StudStar Светло Зелена Тенка 6.6 стапки Подводни Ip ShockProof

DEN 1.33
Достапно.

Од стока

€ ИНОВАТИВЕН ДИЗАЈН : вашиот случај Stud Star S10e е дизајниран да ги заклучи елементите - не ВАШИТЕ ВЛЕЗОВИ ПРЕЦИЗНИ ИСЕЧОЦИ : Лесен пристап до сите копчиња, ПОРТИ и приклучоци ЛЕЌА ОБЛОЖЕНА СО АНТИРЕФЛЕКСИЈА на задната камера обезбедува секој истрел да излезе јасен ПОЛИКАРБОНАТ ОТПОРЕН на ГРЕБЕЊЕ ЗАДЕН КАПАК : го Одржува вашиот случај Stud Star да изгледа одлично дури и откако ќе биде целосно панкиран!.

За производот

Купувачите избираат и