0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Гербер Новороденче бебе момче скут рамо наметка со ракавица манжетна, 2-пакет

Гербер Новороденче бебе момче скут рамо наметка со ракавица манжетна, 2-пакет

DEN 174.24
Достапно.

Од стока

Ноќното време никогаш не било послатко со овие наметки за рамо на гербер бејби бој со манжетни за ракавици за да го заштити своето мало лице од гребнатини. Деколтето што може да се прошири го олеснува повлекувањето преку главата на бебето додека покриеното отворено дно со еластична лента е совршено за оние неизбежни ноќни промени на пелени! Тој ќе биде подготвен за здрав сон со овие удобни наметки што дишат. И со две соодветни обрасци за избор, тој никогаш не изгледаше толку симпатично за изгаснати Светла! Совршен за идеја за подарок за идната мајка или идната мајка!.

За производот

Купувачите избираат и