0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Герсон Меѓународна Висока Бела Електрична Бреза Со Топло И Ладно БЕЛО ЛЕД Светла, функции

Герсон Меѓународна Висока Бела Електрична Бреза Со Топло И Ладно БЕЛО ЛЕД Светла, функции

DEN 783.84
Достапно.

Од стока

Одличен акцент на секој декор, користете го ова електрично бело дрво за раѓање високо 6 метри за да додадете светлина и позадина за вашиот сезонски декор на домот. Ова метално дрво е завиткано за да му даде мазна текстура, елегантен изглед на бреза и да држи 588 светли топли и ладни БЕЛИ LED светла што ќе светат меѓу гранките. Елегантно за употреба во текот на целата година, можете да додадете и гранчиња цветни, обесени украси, нема ограничување за тоа што можете да направите со ова акцентно дрво што е со вистинска големина за становите до влезовите, уживајте во вашиот домашен декор. Опремен со 5 функција внатрешен/надворешен адаптер за употреба во затворени простории или на покриен трем. Додадете малку светлина во просторијата со оваа електрична бела бреза висока 72 инчи, со микро ЛЕД светла. Ова прекрасно дрво се напојува со АКОРД На СПИСОКОТ УЛ за ваша безбедност. Неверојатна мешавина од 588 топли и ладни БЕЛИ ЛЕД светла се енергетски ефикасни, но и неверојатно убави. Ова дрво е претежно направено од жица и метали, седи цврсто во металната кафеава основа. Гранките се виткаат и податливи за обликување како што сакате. Задолжително за вашата колекција за декорација на празници.

За производот

Купувачите избираат и