0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Калифорнија Чадор Вложување Пазар Олефин Патио Чадор, Повеќе Бои

Калифорнија Чадор Вложување Пазар Олефин Патио Чадор, Повеќе Бои

DEN 1391.84
Достапно.

Од стока

Засенчете ги гостите на вашата трпезарија на отворено со стил со Овој Калифорниски Чадор 9 стапки. Фиберглас Олефин Пазар Чадор. Овој чадор е изработен од издржлив, буџетски олефин, кој нуди подобра отпорност на избледување од полиестер или памук. Достапно е во широк спектар на бои кои ќе останат светли со години. Чадор од комерцијално одделение, оваа убавина нуди сенка за маса широка до 48 инчи. Се одликува со тежок, дводелен алуминиумски столб, армирани ребра од фиберглас и врвен отвор за ветер за да го задржи на место. Луксузниот систем за подигнување на притискање обезбедува лесно ракување. 1 година производители гаранција На Олефин ткаенина, 3 години гаранција на ребра. Олефин надворешна ткаенина : буџетска опција која не жртвува квалитетни Високо издржливи синтетички влакна кои траат со години Со соодветна грижа Подобра отпорност на избледување од полиестер или памук без трошок на Акрилни Димензии : 108 дијамант. x 102h во. Крошна нијанси до 48-во. широка маса. Олефинска ткаенина отпорна На избледување. Изберете од достапните опции за боја. 2-парче 1.5-во. алуминиумски столб. Изберете од достапните завршетоци на столбот. Делукс притисни лифт систем. Засилени ребра од фиберглас. Ветер пропустливи. Хардвер од нерѓосувачки челик. Комерцијални одделение. 3-годишна гаранција на производителот на ребра.

За производот

Купувачите избираат и